Stowarzyszenie Krav Maga Polska

Logo S.K.M.P.

Stowarzyszenie Krav Maga Polska (SKMP) z siedzibą główną w Poznaniu jest na terenie Polski oficjalnym oraz jedynym przedstawicielem Europejskiej Federacji Krav Maga – Richard Douieb.
Założycielami Stowarzyszenia Krav Maga Polska są mjr Piotr Tarnawski oraz kpt. Włodzimierz Kopeć (oficerowie odpowiedzialni za wyszkolenie fizyczne w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu), którzy wraz z około trzydziestoma instruktorami reprezentują kompletny i zaawansowany poziom w systemie walki. Stowarzyszenie Krav Maga Polska odpowiada w Europejskiej Federacji Krav Maga za nadawanie uprawnień „Military Instructor European Krav-Maga Federation”. Jakość prowadzonych przez nas zajęć potwierdza fakt, że Stowarzyszenie Krav Maga Polska na zlecenie Ministerstwa Obrony Narodowej, opracowało i prowadzi szkolenia z programu Walki w Bliskim Kontakcie dla żołnierzy Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej. Dydaktyczny wymiar naszych treningów doceniają również uczelnie wyższe Przykładem jest Akademia Wychowania Fizycznego w Poznaniu, z którą współpracujemy przy organizowaniu kursów kończących się nadaniem państwowych uprawnień instruktora samoobrony i strzelectwa sportowego. Stowarzyszenie posiada kilkanaście afiliowanych ośrodków.


Celem Stowarzyszenia Krav Maga Polska jest wychowywać w duchu własnej wartości i podejmowania wysiłków w celu wyeliminowania agresji z relacji pomiędzy ludźmi na całym świecie, bez względu na rasę, religię i poglądy polityczne.

KODEKS MORALNY STOWARZYSZENIA KRAV-MAGA POLSKA

petitcodeJako członek Stowarzyszenia Krav-Maga Polska
zobowiązuję się do:

  1. Kierowania się w swoim postępowaniu zasadami: uczciwości, opanowania, skromności.
  2. Respektowania postanowień statutowych i wewnętrznych Stowarzyszenia Krav-Maga Polska.
  3. Okazywania szacunku instruktorom i innym uczestnikom zajęć.
  4. Używania technik Krav-Maga wyłącznie w czasie treningów lub w samoobronie.
  5. Przyczyniania się do tworzenia atmosfery przyjaźni, szczerości i życzliwości.
Na zdjęciu oryginalny Kodeks Moralny Europejskiej Federacji Krav Maga Richar Douieb.

DSC_1462

Nasze doświadczenie sprawia, że w profesjonalny i kompletny sposób pomożemy zgłębić specyfikę tego systemu, co pozwoli Ci wyjść cało z ulicznego starcia, w którym walka na pięści jest tylko jedną z wielu możliwości. Dołącz do jednej z najprężniej rozwijających się organizacji Krav Maga, której wyznacznikiem jest niezawodność, doświadczenie i profesjonalizm w twojej służbie. NIE JESTEŚMY JEDYNI, JESTEŚMY NAJLEPSI!