KRAV MAGA KIDS

„ZWINNY TWARDZIEL”

Oferujemy zajęcia samoobrony, które dadzą dziecku bezpieczeństwo, oparte o realne symulacje oraz zawierające procedury bezpieczeństwa.  Nauczamy dyscypliny i szacunku do drugiego człowieka, zarazimy uporem i konsekwencja w dążeniu do celu. Nacisk położony jest na prawidłowy rozwój fizyczny dziecka oraz na podstawową wiedzę i świadomość w zakresie własnego bezpieczeństwa zgodnie z założeniem „bezpieczny uczeń = bezpieczna szkoła”. Nasze treningi są przeznaczone dla dzieci od 6 do 12 roku życia.

ZAŁOŻENIA PROGRAMOWE

  • Odciągnięcie dzieci od komputera i telewizora, poprzez wyrobienie zdrowych nawyków ruchowych zaproponowanych w formie ogólnorozwojowych zajęć ruchowych opartych na szerokim wachlarzu sportów i sztuk walki skupionych w systemie KRAV MAGA.
  • Poprawa bezpieczeństwa, poprzez edukację w kierunku kształtowania bezpiecznych nawyków w odpowiedzi na zagrożenia przemocą wobec nieletnich ze strony rówieśników, osób starszych i dorosłych.
  • Wyrobienie poczucia własnej wartości i poszanowania innych bez względu na rasę, kolor skóry, wyznania religijne i poglądy polityczne – wychowanie w duchu tolerancji.
  • Zapobieganie uzależnieniom dzieci i młodzieży od alkoholu, papierosów i narkotyków – profilaktyka antynarkotykowa.
  • Zapewnienie prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego przez dodatkowe zajęcia ruchowe poprowadzone w atrakcyjnej formie rywalizacji w sportach walki, uzupełniające zajęcia wychowania fizycznego realizowane w podstawie programowej szkół podstawowych i gimnazjalnych.
  • Wyrobienie umiejętności współpracy w parach i zespole – grupie.

 Zapraszamy do udziału w programie KRAV MAGA KIDS – ZWINNY TWARDZIEL.
Jedyna skuteczna samoobrona, której nauczymy Twoje dziecko poprzez zabawę.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Trening trwa 50 min. Opłata miesięczna za dwa treningi w tygodniu wynosi 110 zł (płatność gotówką u instruktora prowadzącego). Wpłaty należy dokonać u instruktora prowadzącego do 10-tego dnia nowego miesiąca. Jeżeli wpłata jest dokonywana po tym czasie, w danym miesiącu należy doliczyć do opłaty za treningi 20 zł za zwłokę.
krav-maga-kids-www

TRENINGI W SEZONIE 2016/2017
poniedziałek, środa godz. 18:00

Zespół Szkół Nr 26, ul. Urbanistów 3
(sala gimnastyczna)

KOLEJNY NABÓR ROZPOCZĘTY

 

ZGŁOSZENIA / INFORMACJE POD NR TEL. 692 554 945 LUB POPRZEZ FORMULARZ