KRAV MAGA

TRENUJEMY W

         poniedziałek, środa godz. 19:00 – 20:30
         Zespół Szkół Nr 26, ul. Urbanistów 3, Ochota (mapa)
.            dojazd: S2, 7, 9, 15, 128, 154, 157, 184, 186, 208, 228, 414, 5210

  • trening techniczny wg. programu technicznego FEKM;
  • trening siłowo wytrzymałościowy oraz kondycyjny:
  • szkolenie technik z użyciem broni palnej, noża, pałki;
  • sparingi semi contact i full contact.

.         co drugi piątek o godz. 19:00 – 20:30
.         Akademia Lwa, ul. Górczewska 253D, Bemowo (mapa)
.            dojazd: 8, 10, 26, 105, 122, 149, 154, 189, 190, 714, 719, 729

  • treningi na macie;
  • techniki obrony i walki w parterze.

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Opłaty za zajęcia należy dokonać na pierwszym treningu w nowym miesiącu u instruktora prowadzącego, wpłaty za kolejne miesiące należy dokonać do 10-tego dnia nowego miesiąca, jeżeli wpłata jest dokonywana po tym czasie, w danym miesiącu należy doliczyć do opłaty za treningi 20 PLN za zwłokę. Sezon treningowy trwa od września do czerwca.

OPCJA                                     STANDARD             ULGOWY             DODATKI

Karnet na sezon*                       1300 PLN              900 PLN              (koszulka + silikonka + składka FEKM)

Karnet na pół sezonu**              600 PLN              440 PLN              (silikonka)

Karnet na 1 miesiąc                     150 PLN              110 PLN

Jednorazowe wejście                   25 PLN                25 PLN

Składka członkowska Europejskiej Federacji Krav Maga 100 PLN sezon ***
.
* Karnet zawiera w cenie koszulkę, opaskę silikonową oraz opłatę składki członkowskiej FEKM, która uprawnia do korzystania z pełnej oferty ośrodka SKMP Warszawa, czyli jednostek treningowych realizowanych w pozostałych sekcjach SKMP Warszawa w tej samej cenie.
** Karnet zawiera w cenie  opaskę silikonową SKMP
*** Opłata jest ważna od września do września i upoważnia do zniżek z tytułu uczestnictwa w obozach, szkoleniach, kursach, stażach organizowanych przez Stowarzyszenie Krav Maga Polska na terenie całej Polski. Uprawnia również do korzystania z pełnej oferty ośrodka SKMP Warszawa, czyli jednostek treningowych realizowanych w pozostałych sekcjach w tygodniu w tej samej cenie. Składka jest płatna u instruktora prowadzącego zajęcia w sekcji lub na konto Stowarzyszenia Krav Maga Polska ul. Nagietkowa 1, 60-175 Poznań, numer konta: 69 1020 4027 0000 1802 0389 9069 tytuł wpłaty: „imię i nazwisko, składka członkowska sezon 2015/2016, sekcja: Warszawa | Ochota”.

Szanowni Państwo, nasza kadra to wysokiej klasy specjaliści wykonujący swą pracę na najwyższym poziomie, w  związku z tym pragniemy aby zapłata za ich pracę trafiała do nich a nie do korporacji odcinających kupony z ich wiedzy i umiejętności. Dlatego nie honorujemy jakichkolwiek kart typu benefit, multisport itp.


Warunkiem przyjęcia do sekcji jest wypełnienie karty uczestnika szkoleń, w której zawartą są podstawowe dane osobowe uczestnika oraz regulamin sekcji. W treningach mogą uczestniczyć osoby o ogólnym dobrym stanie zdrowia, u których nie stwierdzono przeciwwskazań medycznych. Do grupy przyjmowane są osoby dorosłe (pełnoletnie) oraz osoby od 13 roku życia za zgodą prawnych opiekunów wyrażoną na piśmie.

Trenujemy w grupach mieszanych (damsko-męskich), większość osób rozpoczynających treningi w naszej sekcji to osoby bez doświadczeń w sportach i sztukach walki oraz bez przygotowania kondycyjnego.  W grupie początkującej pracujemy od podstaw technicznych oraz kondycyjnych (czyli od podstaw samoobrony oraz walki w bliskim kontakcie, prawidłowych zachowań w różnych sytuacjach i z różnym przeciwnikiem).

Chcąc regularnie uczestniczyć w zajęciach należy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt treningowy, niezbędną podstawą jest ochraniacz krocza (suspensor) oraz zębów (na górną część szczęki). W czasie trwania szkolenia instruktor będzie udzielać dodatkowych informacji na temat ochraniaczy i sprzętu treningowego. Student może zakupić je we własnym zakresie lub za pośrednictwem instruktora. Szerzej na ten temat można przeczytać klikając tutaj – wyposażenie studenta.

Na zajęcia należy przychodzić kilkanaście minut przed ich rozpoczęciem, aby zdążyć się przebrać i przygotować do treningu. Uczestnik zobowiązany jest do posiadania czystego i schludnego stroju do ćwiczeń oraz obuwia (bezpiecznego dla Ciebie i partnera, w którym sam/a akceptował/a byś kopnięcia). Należy również pamiętać o higienie osobistej – w czasie treningu będziesz miał/a bliski kontakt fizyczny z innymi osobami. 


ZGŁOSZENIA / INFORMACJE POD NR TEL. 692 554 945 LUB POPRZEZ FORMULARZ