NOWY NABÓR

DOŁĄCZ DO STOWARZYSZENIA KRAV MAGA POLSKA

Treningi Krav Maga w naszej sekcji są przede wszystkim przeznaczone dla osób początkujących, które uczą się od podstaw technik samoobrony oraz walki w bliskim kontakcie, zachowań w różnych sytuacjach i z różnym przeciwnikiem. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia treningów, również osoby bez doświadczeń w sportach i sztukach walki. Treningi odbywają się w każdy poniedziałek i środę oraz co drugi piątek.

Program zajęć skonstruowano tak abyś mógł (mogła) dołączyć do nas w każdej chwili.
Twój wiek i kondycja nie mają znaczenia
Zapisz się już dziś!

PIERWSZY TRENING JEST DARMOWY

ZAPISY I ZGŁOSZENIA

PODSTAWOWE INFORMACJE

  • W treningach Krav Maga mogą uczestniczyć osoby o ogólnym dobrym stanie zdrowia, u których nie stwierdzono przeciwwskazań medycznych.
  • Wszystkim chcącym zapisać się do sekcji Ochota proponujemy udział w treningu próbnym, który jest treningiem darmowym.
  • Warunkiem przyjęcia do sekcji jest wypełnienie karty uczestnika szkoleń, w której zawarte są podstawowe dane osobowe oraz regulamin sekcji. 
  • Osoby nieletnie muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych, na udział w treningach. Do grup dla dorosłych mogą uczęszczać adepci w wieku minimum 13 lat
  • Wstępując do organizacji otrzymujesz pewność, że jesteś uczony przez licencjonowanego instruktora, którego wiedza o systemie jest ciągle aktualizowana co w każdej chwili możesz zweryfikować.
  • Nie honorujemy jakichkolwiek kart typu benefit, multisport itp.

Szersze informacje możesz uzyskać w zakładce FAQ lub u instruktora prowadzącego.


PROMOCJA

Każda osoba, która zapisała się do sekcji w sezonie 2013/14 i opłaciła składkę członkowską oraz dany miesiąc treningowy lub cały sezon, przyprowadzając znajomego/znajomą na zajęcia otrzyma 50% zniżkę* .

(*pod warunkiem, iż osoba przyprowadzona opłaci zajęcia w danym miesiącu/sezonie)


Co jest potrzebne na pierwszy trening?

Jeśli zajrzałeś/aś tutaj to znaczy, że jesteś zainteresowany/a pierwszym treningiem. Postaram się w skrócie przybliżyć co potrzebujesz zabrać na pierwszy trening.

Oczywiście niezbędny jest stój treningowy, w którym będziesz ćwiczyć czyli dowolny dres, bojówki, strój fitness (umożliwiający komfortowe wykonywanie ćwiczeń oraz kopanie). Czyste, niebrudzące buty sportowe (wybieraj obuwie bezpieczne dla Ciebie i partnera, w którym sam/a akceptował/a byś kopnięcia). Jeśli chodzi o koszulkę nie może ona być zbyt luźna. Ręcznik do wycierania potu oraz woda mineralna lub napój izotoniczny do uzupełniania płynów w trakcie zajęć, zapewnią dodatkowego komfortu w czasie treningu.

Nieodłącznym elementem treningu Krav Maga jest suspensor (ochraniacz krocza). Choć pierwsze treningi będą nastawione na osoby bez sprzętu, im prędzej zaopatrzysz się w suspensor tym efektywniejszy będzie trening!

Należy pamiętać o tym, aby 5 minut przed każdym treningiem być przygotowanym do zajęć, ubranym w czysty strój sportowy oraz mieć czyste ciało i obcięte paznokcie – w czasie treningu będziesz miał/a bliski kontakt fizyczny z innymi osobami, więc pamiętaj o higienie.

Do zobaczenia na sali ;)
Wasz instruktor R.K.