PROJEKT WONDER LADY

Projekt Wonder Lady to program warsztatów, motywacji oraz samoobrony dedykowanych kobietom. Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych tutorów. Celem warsztatów jest zwiększenie szans na osiągnięcie sukcesu życiowego oraz bezpieczeństwa wśród kobiet. Podczas warsztatów poznacie swoje mocne i słabe strony, sposoby wykorzystania cech osobowościowych, odkryjecie drzemiące w Was możliwości. Praca w kameralnych grupach i możliwość indywidualnego kontaktu z tutorami pozwoli dopasować wsparcie  do Waszych potrzeb. Projekt cykliczny, warsztaty odbywać się będą w weekend. Projekt skierowany do wszystkich kobiet niezależnie od wieku i kondycji.

TEMATYKA:

I BLOK PROGRAMU – WARSZTAT MOTYWACJI (1 godz.) Bogna Kołodziej

  • jaka jest współczesna Wonder Lady?
  • jak stanąć na nogi po rozstaniu?
  • co wpływa na nasze samopoczucie – ciało czy mózg?
  • źródła mocy: serce, umysł czy zakupy?

o tym i o innych ważnych dla nas rzeczach porozmawiajmy w kameralnym kobiecym gronie przy aromatycznej kawie i ciastkach, a potem te ciastka spalimy na sali treningowej.

II BLOK PROGRAMU – SAMOOBRONA (2 godz.) Rafał Kozłowski

  • nabycie podstawowej umiejętności oceny zagrożenia;
  • nabycie pewności siebie w relacji z otoczeniem (wyzbycie się syndromu ofiary);
  • nauka wyzwalania kontrolowanego instynktu walki w sytuacji zagrożenia;
  • poprawa sprawności fizycznej osób ćwiczących w zakresie takich cech jak utrata tkanki tłuszczowej, wytrzymałość ogólna, gibkość i szybkość;
  • budowanie świadomości “bezpiecznego dystansu”;
  • nauka odruchowych – skutecznych reakcji na atak.

Zabierz ze sobą strój treningowy oraz ręcznik –  po szkoleniu można skorzystać z pryszniców.

KOSZT UCZESTNICTWA: 100 PLN

LOKALIZACJA: ul. Górczewska 253D, Akademia Lwa

LICZBA UCZESTNICZEK OGRANICZONA, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

ZGŁOSZENIA / INFORMACJE POD NR TEL. 692 554 945 LUB POPRZEZ FORMULARZ

.

POZNAJ TEAM WONDER LADY


kmw-wl-pb

PAULA BARTCZAK
Magister turystyki i rekreacji na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz licencjonowany kosmetolog na Wyższej Szkole Kosmetologii i Odnowy Biologicznej. Kosmetologia oraz wizaż to jej zawód ale przede wszystkim moja pasja. Jako wizażystka, stylistka oraz fotograf miała okazje brać udział w jednych z najlepszych eventów w całej Europie, gdzie przygotowywała profesjonalne tancerki do ich występów na scenie. Na fanpage  fb/PaulaBartczakPhotography możesz zapoznać się z jej historią.
.


kmw-wl-bkBOGNA KOŁODZIEJ
Pedagog, muzykoterapeuta, pianistka. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, która praktyki odbyła na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz w Szpitalu – Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Od 2007 r. dyrektor Konwersatorium Muzycznego w Warszawie, niezależnej placówki kształcenia artystycznego dzieci, młodzieży i dorosłych. Specjalizuje się w nauczaniu gry na fortepianie, a także wykłada historię muzyki. Ekspert nauczania początkowego dla dzieci w wieku 3+. Od 2014 roku trenuje izraelski system Krav Maga.


kmw-wl-rkRAFAŁ KOZŁOWSKI
Licencjonowany Instruktor Europejskiej Federacji Krav Maga oraz Stowarzyszenia Krav Maga Polska. Poziom mistrzowski Krav Maga 2 Dan. Instruktor strzelectwa oraz sędzia Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie związane z tematyką bezpieczeństwa. Prowadzi szkolenia z zakresu samoobrony, walki wręcz, bezpieczeństwa osobistego oraz posługiwania się bronią wg systemu B.L.O.S. dla różnych grup zawodowych.

.


.